slideshow starting in   

Witamy w sklepie

Z artykułami pneumatycznymi

Promocja! ZESTAW FR+LUB SY2 3/4 5 04 RA :: 608,00 zł ::.
Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO E-pneumatyka

Właścicielem sklepu internetowego E-pneumatyka jest firma:

MGM Pneumatyka Magdalena Sidorowicz
14-200 Iława ul. Piekarska 3
Tel.  89 6482461
NIP: 744-113-03-91
REGON 280556200

 

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Sklep internetowy E-pneumatyka prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć Internet.
 2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski.
 3. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

II ZAMÓWIENIA

 1. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji.
 2. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych.
 3. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego.
 4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy MGM Pneumatyka w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia telefonicznego danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem.
 5. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 1 do 14 dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia.
 6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie lub u dostawców sklepu. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
 7. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar

III WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

 1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
 2. Zamawiane towary dostarczane są poprzez firmy spedycyjne. Cenna wysyłki  w zależności od rodzaju płatności wynosi odpowiednio 22,00 złotych brutto przy płatności przelewem lub 26,00 złotych brutto przy płatności za pobraniem niezależnie od ilości zamówionego towaru.

IV. PŁATNOŚCI

 1. Obowiązują dwa rodzaje płatności za zamówione towary:
  1. przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę MGM Pneumatyka, przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy MGM Pneumatyka podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać numer Numer zakupu oraz nazwisko zamawiającego.

   PKO BP S.A. o IŁAWA
   nr konta: 55 1020 3583 0000 3402 0162 3867

    

   MGM Pneumatyka Magdalena Sidorowicz
   ul.Piekarska 3
   14-200 Iława

  2. za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

V. FAKTURY VAT

 1. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym. W przeciwnym wypadku wystawiony zostanie paragon fiskalny dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej

VI. REKLAMACJE

 1. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę MGM Pneumatyka są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta oraz na życzenie mogą zostać wysłane przed zakupem pocztą elektroniczną.
 2. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty bądź ekwiwalent pieniężny w wysokości zamówionego towaru.
  1. Niesprawny towar w ramach reklamacji należy odesłać wraz z fakturą zakupu oraz kartą gwarancyjną na adres: MGM Pneumatyka ul. Kard. St. Wyszyńskiego 5 14-200 Iława. Koszty wysyłki reklamowanego towaru zostaną zwrócone klientowi zaraz po rozpatrzeniu reklamacji.
  2. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.
  3. W przypadku uszkodzenia urządzenia w trakcie eksploatacji w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem, przed wysyłką towaru w ramach naprawy gwarancyjnej.

VII. Prawo odstąpienia od umowy

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827; „Ustawa o Prawach Konsumenta”), Klient będący konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży towaru bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w ciągu 14 dni, za wyjątkiem kosztów dostawy.
 2. Odstąpienie od umowy sprzedaży towaru następuje poprzez złożenie Sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru należy przesłać na adres: MGM PNEUMATYKA UL.PIEKARSKA 3 14-200 IŁAWA
 3. Wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty został w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru można złożyć na niżej wymienionym formularzu. 
Formularz_odstapienia_od_umowy_MGM.pdf

VIII. Polityka Prywatności

 1. Sprzedający jest administratorem danych osobowych uzyskanych od Kupującego w procedurze zakupu Produktów.
 2. Kupujący w toku procedury zakupu Produktów, dobrowolnie podaje swoje dane osobowe w zakresie wymaganym przez Sprzedającego.
 3. Uzyskane przez Sprzedającego dane osobowe są gromadzone i przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zawartej z Kupującym umowy, zgodnie z Ustawą o RODO,
 4. W każdym czasie Kupujący może zobowiązać Sprzedającego, poprzez przesłanie stosownego zapytania, w tym również e-mailem, do udzielenia informacji o stanie przetwarzanych danych osobowych dotyczących jego osoby.
 5. Kupującemu przysługuje również prawo do żądania usunięcia, uzupełnienia lub zmiany danych osobowych przetwarzanych przez Sprzedającego.
 6. Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych Klienta znajdują się na stronie internetowej Sklepu Internetowego poświęconej polityce prywatności.

IX. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
 2. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
 3. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.
AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR
Aktualna Data: 2023-02-04 13:17
© Artykuły pneumatyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.